...
WC SERWIS POLSKA

WC SERWIS to renomowana firma działająca na polskim rynku ponad 26 lat dostarczająca wszechstronne rozwiązania sanitarne. Oferujemy serwis toalety przenośnej na terenie całej Polski. Wywóz nieczystości płynnych z szamb w wybranych miastach w województwie śląskim!

...
Szambeko Sp. z o. o.

Szambeko to polska firma z 10-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w opróżnianiu zbiorników bezodpływowych, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz transportem nieczystości ciekłych do współpracujących oczyszczalni ścieków. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

...
Szambeko24

Jesteśmy firmą zajmującą się wywozem nieczystości już od 20 lat. Bez problemu poradzimy sobie z każdą pojemnością szamba. Obsługujemy klientów na terenie całego Śląska i okolic. Nieustannie stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, przez co wielu naszych klientów współpracuje z nami od kilkunastu lat. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy w sposób szybki i bezproblemowy chcą skorzystać z usługi wywozu nieczystości ze swojego domu czy firmy.